Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma vs. DuelistYugi

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

1Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Teliosmetonma vs. DuelistYugi Πεμ Αυγ 10, 2017 4:32 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εδω θα μιλαμε μολις θελουμε να παιζουμε οκ?


11Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 1:00 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Τπτ, ελπιζω να γινεις αρκετα καλος Smile

12Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:12 am

Yugi 
Yugi
Το ζήτημα εδώ και δεν είναι αν είμαι αρκετά καλός/έμπειρος, καθότι ασχολούμαι με το παιχνίδι από τότε που πρωτοβγήκε. Απλά μου αρέσουν συγκεκριμένα themes και προσπαθώ να τα προσαρμόσω τις εκάστοτε συνθήκες. Δεν προσπαθώ απλά και μόνο να φτιάξω μια ισχυρή τράπουλα, αλλά μια τράπουλα που να με διασκεδάζει κιόλας. Το πρώτο είναι σχετικά εύκολο, χάρη στο dueling nexus που σου διαθέτει έτσι γενναιόδωρα τις απανταχού κάρτες. Ο συνδυασμός των δύο είναι το θέμα. Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 3441834431

13Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:14 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν θα ηταν ωραιο ομως εαν εγω επαιζα με του joey και εσυ με του yugi για παραδειγμα? Το μεγα προβλημα με το nexus ειναι το οτι απαγορευει να παιζεις με τις banned...

14Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:19 am

Yugi 
Yugi
Όντως είναι ένα πρόβλημα... Από την άλλη, αυτό αποτελεί και μια πρόκληση για να βελτιωθείς στις ικανότητες ως duelist. Αλλώστε και στα διάφορα τουρνουά στη σειρά υπήρχαν απαγορευμένες κάρτες. Θα είχε πλάκα να φτιάχναμε deck χαρακτήρων. Τι λες;

15Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:20 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι, εγω ειμαι μεσα, αλλα λεει να βγαλουμε ολες τι banned?

16Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:29 am

Yugi 
Yugi
Θα χρησιμοποιήσουμε όλες τις υπόλοιπες. Δεν είναι και λίγες...

17Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:31 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Οκ θα κανονισουμε καποια στιγμη

18Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:36 am

Yugi 
Yugi
ΟΚ. Θα έχει πλάκα. Smile

19Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:51 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Παιρνω joey, παιρνεις...?

20Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Παρ Αυγ 11, 2017 10:58 am

Yugi 
Yugi
Για αρχή "Yugi"...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης