Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh!

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! DM
 
Yu-Gi-Oh! GX
 
Yu-Gi-Oh! 5DS
 
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
 
Yu-Gi-Oh! ARC-V
 

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Τετ Μάης 31, 2017 7:07 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ποια είναι η αγαπημένη σας σειρά yugioh?

Εμένα το gx  Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! 1213659564

2Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Κυρ Ιουν 04, 2017 7:43 pm

geohero 
geohero
yugioh gx

3Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Κυρ Ιουν 04, 2017 8:49 pm

Mahad7 
Mahad7
Εγω θα πω την duel monster.
Μηπως θα επρεπε να προσθέσεις και το Game of Darkness (season 0-δεν ειμαι απόλυτα σιγουρος για το ονομα);

4Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Κυρ Ιουν 04, 2017 9:02 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
δεν νομίζω κάποιος να την ψήφιζε. Την έχω δει και την έχω ανεβάσει και στο greektoons.org αλλά δεν με ξετρέλανε και δεν πίστευα και πολύ να την γνώριζαν...

5Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Κυρ Ιουν 04, 2017 9:37 pm

Mahad7 
Mahad7
Εγω θα το σκεφτομουν σοβαρα να την ψηφιζα  Razz , βεβαια ισως και να μην το κανα γτ λατρευω την DM.

Κατι που μου ελειψε απο την season 0 (την εχω δει πρωτη φορα πριν 1μιση μηνα) ειναι η αναπτηξη καποιων χαρακτηρων. Ο Yugi, η Tea, o Joey, o Kaiba ειχαν πολυ καλη αναπτυξη στο χαρακτηρα τους.. Ομως ο Τρισταν είναι για μενα πολύ αδικημενος χαρακτηρας... Στη σεζον 0 ήταν κατι υπευθηνος-καθαριστης και ειχε καποιο ρολο.. Ακομη αφου αφαίρεσαν την Miho δεν κανει κατι το αρκετα "σημαντικο" στην σειρα. Ειναι απλα ενας "φαν"... Επισης και με την Τέα μου έλειψε λιγο το "love story"(λεμε τωρα) με τον yami yugi. Επισης μου αρεσε που το πνευμα του παζλ της χιλιετιας εήταν πιο σκοτεινο.. βεβαια αυτο ισως να μην ταιριαζε με το theme του DM, το ιδιο και η Miho καθως ηταν πιο "εγωιστρια"..

6Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Κυρ Ιουν 04, 2017 9:59 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Καθαριστης... Razz

7Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Πεμ Ιουν 29, 2017 3:36 pm

Mr.Vantara 
Mr.Vantara
5 σειρες YuGiOh??????????? Και δεν πηρα χαμπαρι ποτε βγηκαν. Razz

8Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Πεμ Ιουν 29, 2017 4:24 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Η αλήθεια είναι πως έκαναν πολλές... Τώρα θα βγει και το yugioh v-rains

9Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Σεπ 30, 2017 1:42 am

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Το κλασσικό και μετά 5D's παρότι προτιμούσα τα Dark Synchro από τα Synchro

https://sm-united-defense.weebly.com/

10Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Σεπ 30, 2017 8:46 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εμενα το μονο που δεν μου αρεσε στο 5ds ήταν το οτι παιζαν σε μηχανες και μόλις πηγα να παιξω στο νιτεντο είχαν διαφορετική τραπουλα σε μηχανες και εκτός μηχανης...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης