Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

μια παραξενη μονομαχια

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1μια παραξενη μονομαχια Empty μια παραξενη μονομαχια Τρι Σεπ 19, 2017 9:31 pm

geohero 
geohero
πρωτη φορα τα βλεπω αυτα τα επεισοδια.πειτε την γνωμη σας.



2μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Τρι Σεπ 19, 2017 9:41 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι το ξέρω, δεν μου αρεσε τόσο η μονομαχία...

3μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Τρι Σεπ 19, 2017 9:43 pm

geohero 
geohero
εγω οταν το ειδα ειπα= wtf ? μονομαχια με ζαρια ??

4μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Τρι Σεπ 19, 2017 9:52 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
την εχω δει εδώ και καιρό και ήταν ασκοπος χρόνος

5μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Πεμ Σεπ 21, 2017 12:22 am

Yugi 
Yugi
Και εμένα δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα. Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν η πρωτοτυπία. Πριν κάποια χρόνια, όταν είχαν προβληθεί για πρώτη φορά αυτά τα επεισόδια, πέτυχα το "Dungeon Dice Monsters" σε πραγματικό παιχνίδι. Για να πω την αλήθεια, αργότερα, μετάνοιωσα που δεν το πήρα. Ήταν το αρχικό σετ σε καλή τιμή και μπορούσαν να παίξουν 2 άτομα.

6μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Πεμ Σεπ 21, 2017 1:07 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Αλήθεια υπήρξε τετοιο πραμα?? Shocked Shocked  Από κάισσα?

7μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Πεμ Σεπ 21, 2017 1:12 pm

geohero 
geohero
τι ? σοβαρα ?

8μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Σαβ Σεπ 30, 2017 1:41 am

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Εδώ το φάρδος έδωσε τα ρέστα του.

https://sm-united-defense.weebly.com/

9μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Σαβ Σεπ 30, 2017 8:44 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ασχετο αλλα γιατί δεν εχουν μπαναριστεί τα Βιντεο??

10μια παραξενη μονομαχια Empty Απ: μια παραξενη μονομαχια Σαβ Σεπ 30, 2017 11:22 am

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Αλήθεια υπήρξε τετοιο πραμα?? Shocked Shocked  Από κάισσα?

Όχι. Σε κατάστημα παιχνιδιών. Παρολαυτά, πριν λίγα χρόνια, κυκλοφόρησαν τα "Yu-Gi-Oh! Heroclix" και "Yu-Gi-Oh! Dice Masters". Αλλά δε μου φάνηκαν τόσο ωραία όσο εκείνο.

μια παραξενη μονομαχια 61spyt10,μια παραξενη μονομαχια Iue_ui10,μια παραξενη μονομαχια Images10, μια παραξενη μονομαχια Pic23810

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης