Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συνέντευξη με τον NovoxPrayeR

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Συνέντευξη με τον NovoxPrayeR Empty Συνέντευξη με τον NovoxPrayeR Τετ Νοε 08, 2017 7:51 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Καταρχας καλωσόρισες  Very Happy

1. Ξέρεις να παίζεις yugioh?
2. Εάν ξέρεις από πότε?
3. Την σειρά yugioh duel monsters την έβλεπες καθόλου?
4. Εάν ναι από το 1-10 πως θα την βαθμολογούσες?
5. Ποιο είναι το αγαπημένο σου τέρας από τη σειρά?
6. Ποιος είναι ο αγαπημένος σου χαρακτήρας από τη σειρά?
7. Τι άλλα παιχνίδια με κάρτες ξέρεις και ποια είναι τα αγαπημένα σου?
8. Ποια είναι τα αγαπημένα σου anime, cartoons?
9. Πιστεύεις πως είναι ωραίο να υπάρχουν τουρνουά στο φόρουμ?
10. Από κάρτες που σου ανήκουν έχεις αρκετές?

Απαντας τα 10 ερωτηματα σε διαφορετικο ποστ

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
καλησπερα καταρχας ευχαριστο για την αποδοχη στο forum και ευχαριστο πολυ για το καλοσορισμα εδω.
1. το αν ξερω να παιχω yu-gi-oh εξαρται γιατι θα εβαζα τον ευατο μου σαν ενα μετριο παιχτη ο οποιος προσπαθει να μαθενει κυριος γιατι υπαρχουν πραγματα στο παιχνιδι ενωοντας παντα για κανονες και τροποι παιχνιδιου πανω σε καρτες οι οποιοι ειναι αγνωστοι σε πολους παιχτες ακομα .
2. γνωριζω για το παιχνιδι απο το 2004 και ενεργα παιζω απο το 2006
3. την σειρα duel monsters την εχω παρακουλουθηση ολη
4. με βθμολογια ως το 10 με 7 γιατι σε πολλα σημεια ειναι ελειπης
5.το αγαπημενο μου τερασ στην σειρα ειναι ο blue-eyes ultimate dragon επιδη ειναι ισως το ποιο ολοκληρομενο τερας της σειρας
6.αγαπημενος χαρακτηρας ειναι ο KAIBBA γιατι ειναι απλα αποφασιστικος σε ολη την σειρα
7. τα παιχνιδια που γνωριζω και παιζω ακομα ειναι yu-gi-oh και καποια τα οποια επαιζα παλια ειναι magic the gathering pokemon world of warcraft
8.παρακολουθω μονο anime τα οποια ειναι yu-gioh-one piece-dragon ball-full metal alchemist το οποιο το εχω ξεκινισει τωρα αυτα
9. σηγουρα ασχετα με το αν θα υπαρχει καποιο επαθλο τα τουρνουα γενικως θα βοηθανε οσους ειναι χρηστες του forum να γινονται γενικος καλυτεροι παιχτες να μαθενουν πραγματα και σηγουρα να ερχονται ποιο κοντα ητε αυτο ειναι μεσο ενος forum ητε ειναι στην πραγματικοτητα
10. δεν θα ελεγα ναι διοτι μου λειπουν αρκετα πραγματα απο την season 2007-2009 γιατι ηταν η αρχη και δεν διεθετα λεφτα γενικως
ευχαριστο πολλη και παλι

teliosmetonma 
teliosmetonma
Πολύ ενδιαφέρον νομίζω στη σειρά και γω 7 εβαλα, τεσπα βλεπεις one piece που εισαι?

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
στο τελευταιο επισοδειο 812

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ααα νομιζα επειδή ελεγες τωρα τα αρχισα εννοουσες και το One piece Razz 

Τεσπα εγω ειμαι 689 ειναι πολυ ενδιαφέρουσα σειρα!

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
η σειρα τα εσπαγε στην αρχη λιγο την εχει χαλαση ο Oda τωρα γιατι κανει πολλα spoil o ιδιοσ στην σειρα αλλα ειναι ακομα αρκετα καλη σειρα

teliosmetonma 
teliosmetonma
Yugioh ποιες σειρες εχεις παρακολουθησει?

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
ολες μεχρι και το vrains στο επεισοδειο 12

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εσύ πρεπει να βλέπεις φανατικά anime εε? Πότε ξεκινησες και εβλεπες?

10Συνέντευξη με τον NovoxPrayeR Empty Απ: Συνέντευξη με τον NovoxPrayeR Τετ Νοε 08, 2017 9:25 pm

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
βλεπω απο μικρος γενικα αλλα δεν βλεπω οτι να ειναι πρεπει να μου κινει το ενδιαφερον

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης