Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απόψεις για το Capsule Monsters

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Τι λέτε;

Εξαιρετικό
 
Πολύ Καλό
 
Καλό
 
Έτσι κι έτσι
 
Χάλια
 

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

1Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απόψεις για το Capsule Monsters Τρι Απρ 10, 2018 11:38 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Τι έχετε να πείτε για το capsule monsters? Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 2355

Εγώ θα βάλω πολύ καλό Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 555517

Τίποτα όμως δεν με προσεγγίζει σαν το battle city Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 445766


Για να ακούσω απόψεις!


11Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Πεμ Απρ 12, 2018 6:40 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Duelist Yugi έγραψε:Το θέμα είναι πως δεν ήταν ιαπωνική αλλά αμερικάνικη παραγωγή όπως και το "The Pyramid of Light". Οπότε ήταν αναμενόμενα αυτά που είδαμε. Ήταν μια ελάχιστη αποζημίωση που δεν κυκλοφόρησαν επίσημα το "Season 0" όπως το "Duel Monsters".

Νομίζω πως το παρατηρείς και από μικρολεπτομέρειες στο art (για το capsule monsters)

Μιας και το ανέφερες. Πρέπει να κατεβάσω το AMD driver για να ξαναξεκινήσω τη μετάφραση. Καλά το καλοκαίρι έχει να γίνει πανικός απο μεταφράσεις. Θα ήθελα πολύ το Pyramid of light απλά δεν ξέρω ποιο απο τα δυο... Το αμερικάνικο ή το ιαπωνέζικο. Νομίζω πως το αμερικάνικο θα ήταν πιο εύκολο γιατι υπάρχει η ταινία χωρίς υπότιτλους στο thepiratebay ενώ το ιαπωνικό με δυσκολία θα το βρω γυμνο...

12Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:06 am

Yugi 
Yugi
Καλά σίγουρα είμαι υπέρ του ιαπωνικού, αλλά ό,τι είναι πιο εύκολο. Με ποιο πρόγραμμα ενώνεις video;

13Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:08 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Όταν λες ενώνω?

14Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:10 am

geohero 
geohero
εμενα παντως αυτη η season μου θυμιζε λιγο pokemon Razz

15Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:12 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Χε, λες Razz ?

16Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:14 am

geohero 
geohero
χαχα

17Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:34 am

Chosen Duelist 
Chosen Duelist
Hταν mix pokemon & digimon δεν χωράει αμφιβολία

http://prig.forumgreek.com

18Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:35 am

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Όταν λες ενώνω?

Π.χ. όταν κάνεις tvrip και σου δημιουργούνται 2 video mpeg-2 πως τα ενώνεις σε ένα mp4;

19Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:44 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
σου έχω πει, με smart cutter

20Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 2 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:49 am

Yugi 
Yugi
Για να διορθώνω διαφημίσεις. Δεν μου ενώνει τα κομμάτια...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης