Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απόψεις για το Capsule Monsters

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Τι λέτε;

Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_lcap67%Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_rcap 67% [ 2 ]
Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_lcap33%Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_rcap 33% [ 1 ]
Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
Πίσω


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

1Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απόψεις για το Capsule Monsters Τρι Απρ 10, 2018 11:38 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Τι έχετε να πείτε για το capsule monsters? Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 2355

Εγώ θα βάλω πολύ καλό Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 555517

Τίποτα όμως δεν με προσεγγίζει σαν το battle city Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 445766


Για να ακούσω απόψεις!


21Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 12:58 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Κάτσε α εσύ θες 2 ξεχωριστά βίντεο; Α τότε βάλε movie maker ή αμα θελεις τοσο δοκίμασε το adobe premier που μου σύστησε και ο @dimkar3000 που κάνει παπάδες

22Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 1:09 am

Yugi 
Yugi
1 θέλω, αλλά μερικές φορές με την εγγραφή σπάει σε 2 μέρη και δεν μπορώ να τα ενώσω. Με το Movie Maker χάνεται ο συγχρονισμός εικόνας-ήχου.

23Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 1:10 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ξέρεις ποιο φόρουμ είναι το καλύτερο γιαυτά. Greektoons αλλά θα σου πρότεινα να έφτιαχνες λογαριασμό στο www.adslgr.com και να ρωτήσεις εκεί που είναι ειδικοι Wink

24Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 1:27 am

Yugi 
Yugi
ΟΚ. Απλά σε ρώτησα επειδή ασχολείσαι με TVrips... Θα το κοιτάξω. Σ' ευχαριστώ πολύ!

25Απόψεις για το Capsule Monsters - Σελίδα 3 Empty Απ: Απόψεις για το Capsule Monsters Παρ Απρ 13, 2018 9:36 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δυστυχώς δικέ μου μάλλον θα σταματήσω, όχι μόνο επειδή δεν βρίσκω χρόνο αλλά επειδή δεν έχω και χώρο... Επίσης εχω παρατηρήσει πως ό,τι προτζεκτ το ξεκινώ δεν λέω να το τελειώσω...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης