Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δηλώστε συμμετοχή στο "Classic Duel Tournament"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Yugi 
Yugi
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Σε αυτή την ενότητα θα δηλώνουμε συμμετοχή όσοι επιθυμούμε να συμμετάσχουμε στο μηνιαίο τουρνουά.

Διευκρινίσεις:
Δεν υπάρχει αυστηρός περιορισμός στην ημέρα και την ώρα διεξαγωγής. Αυτό μπορούν να το κανονίζουν μεταξύ τους οι αντίπαλοι που θα ορίζονται κάθε φορά.

Επίσης, το ότι κάποιος δεν δηλώνει από την αρχή, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να συμμετάσχει μετά. Οποιαδήποτε εβδομάδα του μήνα μπορεί να δηλώσει.


teliosmetonma 
teliosmetonma
Δυστυχώς γράφω το lower τότε... Σαββατο γραπτά, Κυριακή προφορικά. Ίσως να μπορέσω απόγευμα Κυριακής αλλά δεν έχω καταλαβει πως παιζουμε;

Yugi 
Yugi
Καλή επιτυχία φίλε μου!!! Μην σε ανησυχεί τότε. Προέχουν οι εξετάσεις! Όσο για το πως παίζουμε είναι απλό: επιτρέπονται όλα εκτός από την χρήση καρτών synchro, xyz, pendulum και link. Πρόσεξα ότι αφαίρεσες τα DPP...

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι γιατί ήμασταν λίγο μπάχαλο. Θυμάμαι με τον geohero παίξαμε με xyz, αυτό θα μετρούσε στα DPP?

Yugi 
Yugi
Αν θέλετε, μπορείτε απλά να επαναλάβετε το match...

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ωραία εσύ με την Anzu ποσα είχατε;

Yugi 
Yugi
Εκείνη 2 και εγώ 3.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ωραία θα σας τα προσθέσω. Αρα χρωστάω ένα match με τον geohero.

Yugi 
Yugi
OK. Μπορείτε να συνεννοηθείτε και να το ανακοινώσετε εδώ.

teliosmetonma 
teliosmetonma
@geohero Κυριακή μπορείς;

Επίσης ξαναβαλα το DPP

Yugi 
Yugi
ΟΚ. Έχω την εντύπωση πως θα ήταν καλύτερα αν ήταν ομοιόμορφα με τις πιο κάτω πληροφορίες και ακριβώς κάτω από τα posts...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης