Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma vs. DuelistYugi

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

1Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Teliosmetonma vs. DuelistYugi Πεμ Αυγ 10, 2017 4:32 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εδω θα μιλαμε μολις θελουμε να παιζουμε οκ?


81Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 3:35 pm

Yugi 
Yugi
Ναι... Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 2616910585

82Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 3:36 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Καλα τελειωσε και μολις τελειωσεις πες μ

83Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:04 pm

Yugi 
Yugi
@teliosmetonma σε προκαλώ σε μονομαχία! https://duelingnexus.com/game/NA-XBHV6

84Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:06 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
ελα πατα

85Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:17 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
gg καλή μαχη, στο τουρνουά θα παίξεις? Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 3088490929

86Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:19 pm

Yugi 
Yugi
Αν έχω ετοιμάσει deck μέχρι τότε, ναι. Αλλιώς, ελπίζω να συμμετάσχω στο επόμενο. Όταν είναι, θα δηλώσω συμμετοχή πάντως...

87Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:20 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Οκ, μακαρι αλλα και με κοζμο μια χαρα παιζεις, εγώ θα έπρεπε να αλλάξω γιατι παίζω απο το Μάιο με τις ιδιες Razz

88Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:26 pm

Yugi 
Yugi
Δεν έχει σημασία γενικά αν παίζω ή όχι καλά, γιατί βλέπεις και με την κλασική μου τράπουλα έχω πολλές νίκες. Σημασία έχει ποιος είναι κάθε φορά απέναντί σου.

89Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:29 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ε καλα κι εγω αμα παίξω με κανενα @AkAtlas ή @NovoxPrayeR θα χασω...

90Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 9 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:35 pm

Yugi 
Yugi
Στα λόγια μου έρχεσαι... Γι' αυτό πρέπει να υπάρχουν πολλοί συνδυασμοί αλλιώς είναι σχεδόν προκαθορισμένη η έκβαση του κάθε τουρνουά. Είναι σημαντικό να είσαι καλός μονομάχος, αλλά εξίσου καλό είναι να έχεις την κατάλληλη τράπουλα. Αυτό επιβεβαιώνεται και από τις μονομαχίες μας. Δεν βελτιώθηκα. Σε αντιμετώπισα με άλλη στρατηγική.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης