Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δήλωσε συμμετοχή στο τουρνουά 18/11/2017

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πείτε ναι για τη συμμετοχή σας!  cheers


Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Η λυση του τελιου μου φαινεται δικαιη

https://sm-united-defense.weebly.com/
DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Μα και εμένα με εξυπηρετεί καλύτερα έτσι.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ωραία ελπίζω να γίνουν ολα ετσι οπως λεμε...

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Εγω δεχομαι αυτο που προτεινες

https://sm-united-defense.weebly.com/
NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
θα ηθελα να πω σημερα οτι ενα μεγαλο ευχαριστο σε ολους γιατι το θεμα που εθεσα ηταν ενα θεμα με καλη συζητηση και αντιπαραθεση και εισως για μενα τουλαχιστον ηταν κατι θετικο στο forum καθως και οτι δεχομαι το οτι η πλειοψηφεια θελει pendulum format για μενα μετραει αυτο στο λιγο καιρο που ειμαι εδω καλεσμενος στο forum και οτι μακαρι θα ηθελα απο εδω και υστερα να θετονται και αλλα θεματα τετοια προς υζητηση για να γινομαστε καλυτεροι και να ερχομαστε ποιο κοντα στης συζυτησης οποτε και εγω θε ριθμυσω τα deck που θα παιζω στο τουρνουα να ειναι με βαση το pendulum format

teliosmetonma 
teliosmetonma
Τι ευχαριστείς? Το είπαμε καλωσόρισες και μαλιστα εγινες και V.I.P μέλος του φόρουμ! You are a good duelist  Δήλωσε συμμετοχή στο τουρνουά 18/11/2017 - Σελίδα 6 1256455135

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
το ευχαριστο ειναι για την σημετοχει τον παιδιων στο θεμα ενωειται παντα οτι οταν σημετεχει ο κοσμος ειναι καλο και πρεπει να διξεις ανταποκριση θα μπορουσαν απλα να μην ασχολθουν και να με γαψουν για αυτο το λεω α και κατι ακομα (για τη deck με ρωτισες telios αν ξερω?) δεν καταλαβα

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Το θέμα που μπορεί να αντιμετωπίζει ένας από από την παρεά, αφορά όλους. Αλοίμονο.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Όχι δεν σε ρωτησα για το deck

Μακαρι να συνεχίσεις την συμμετοχή στο φόρουμ και εσύ για να έχουμε κι αλλα μελη απλα αν μπορεις στελνε σε Ελληνες από το Dueling Book το λινκ του φόρουμ. (Πηγαίνεις Browsed Users ---> Πάτα όσοι είναι online και στο location γραψε "greece" ετσι σε βρηκα κι εγω)

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
οκ

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης