Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

πως να παιζετε pokemon tcg

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

1πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty πως να παιζετε pokemon tcg Τετ Ιουν 28, 2017 4:03 pm

geohero 
geohero
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :





11πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Τετ Ιουν 28, 2017 7:34 pm

geohero 
geohero
^ οκ

12πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Τετ Ιουν 28, 2017 8:27 pm

Mahad7 
Mahad7
Εχω και εγω deck (ομως με αληθινές κάρτες)!!

13πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Τετ Ιουν 28, 2017 8:29 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δηλαδη ξερεις να παιζεις?

14πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Τετ Ιουν 28, 2017 11:08 pm

geohero 
geohero
και τι deck εχεις ?

15πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Πεμ Ιουν 29, 2017 12:20 am

Mahad7 
Mahad7
Το deck μου εχει water και psychic type Pokemon.
Καποια απο τα ποκεμον που θυμαμαι ειναι mudkip (και οι εξελιγμένες του), piplup, buizel, η εξελιγμένη μορφή του buizel.. Αυτα θυμαμαι. Tα phychic ειναι ποκεμον απο την γενιά του piplup και δεν θυμαμαι τα ονόματα τους(δεν ειμαι και πολυ οικείος με αυτη την σεζον..)

16πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Παρ Ιουν 30, 2017 3:23 pm

geohero 
geohero
^ αρα γενια 4 deck.εμενα εχει m sceptile ex (mega sceptile) και m venusaur ex (mega venusaur) και το ονομασα megaforce το deck.

17πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Παρ Ιουν 30, 2017 3:41 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
geohero έγραψε:^ αρα γενια 4 deck.εμενα εχει m sceptile ex (mega sceptile) και m venusaur ex (mega venusaur) και το ονομασα megaforce το deck.

Δεν υπαρχουν και power rangers megaforce? Razz

18πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Παρ Ιουν 30, 2017 3:48 pm

geohero 
geohero
^ ναι απο εκει το πηρα το ονομα

19πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Παρ Ιουν 30, 2017 4:23 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ειναι ωραια σειρα?

20πως να παιζετε pokemon tcg - Σελίδα 2 Empty Απ: πως να παιζετε pokemon tcg Σαβ Ιουλ 01, 2017 7:13 am

Mahad7 
Mahad7
Εμενα δεν εχει mega evolutions μεσα.. Οταν το πηρα απο τι θυμαμαι δεν υπήρχαν τοτε

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης