Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Duel Monsters ελληνικοί υπότιτλοι (Japanese) - Νέο πρότζεκτ!

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

teliosmetonma

teliosmetonma

Duel Monsters ελληνικοί υπότιτλοι (Japanese) - Νέο πρότζεκτ! Yugi-png

Εδώ θα είναι οι ανακοινώσεις για ό,τι νέο προστίθεται από το νέο μας πρότζεκτ  cheers

@DuelistYugi  φτιάχνω το 2ο επεισόδιο τώρα. Μάλλον το υπολογίζω ανα βδομαδα νέο επεισόδιο. Πάρε τους υπότιτλους του 2ου επεισοδίου μέχρι εκεί που τους εχω φτιαξει  Smile

LINK:

Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

@DuelistYugi τέλειωσα με το S01E02 και θα το ανεβάσω σύντομα στο secret area  Duel Monsters ελληνικοί υπότιτλοι (Japanese) - Νέο πρότζεκτ! 1256455135

Μπράβο φίλε μου Duel Monsters ελληνικοί υπότιτλοι (Japanese) - Νέο πρότζεκτ! 2384418517 ! Ελπίζω κι εγώ σύντομα να ετοιμάσω τα πρώτα japanese episodes με ελληνικούς υπότιτλους!

Αν βρεις χρονο. Καλα το καλοκαιρι παντως πιστευω να το σκισω...

Όντως το καλοκαίρι είναι καλή περίοδος για τέτοια. Από την άλλη εγώ, κάθε φορά που βρίσκω χρόνο, θα πρέπει να ασχολούμαι ώστε να μπορέσω να το ολοκληρώσω...

Καλα μην αγχωθείς. Απλά να βρούμε ενα προγραμμα για να μην μεταφραζει ο ενας του αλλου. Εγω λεω να ξεκινησω το επεισόδιο 3 τωρα. Νομίζω τελειωσα το 2 και θα ανεβει στο mega λογικα το μεσημερι

Duel Monsters ελληνικοί υπότιτλοι (Japanese) - Νέο πρότζεκτ! 2954446407

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης