Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δήλωσε συμμετοχή στο τουρνουά 23/12/2017

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πείτε ναι για να μετρήσει η συμμετοχή  Very Happy


AkAtlas 
AkAtlas
ok

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Συμφωνώ κι εγώ. και θα ήταν μια καλη ιδεά αν είμαστε πολλοί (8 ας πούμε) να κάνουμε νοκ-άουτ τα ματς

https://sm-united-defense.weebly.com/
NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
καλημερα σε ολους αυτη την στιγμη γινετε αυστηρη προετιμασια για τα regionals στα χανια που ειναι την αλλη πεμπτη και σκεφτομουν να παιξω με burning abyss ακουω ιδεες για αλλα decks επιλογες που εχω να παιξω αυτη την στιγμη ειναι: minerva60ari pendulum magicians blue-eyes chaos max invoked shinobird spyral turbo nekroz true draco demise kozmo demise zoodiac abc infernoid 60ari και αυτα προς το παρον

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
ψινετε κανεις για κανα duel?

AkAtlas 
AkAtlas
εγω σου προτινω spyrals

AkAtlas 
AkAtlas
και αν θες duel παμε

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR

NovoxPrayeR 
NovoxPrayeR
το απογευμα αμα ειναι παμε duel giati παω εξω για καφε

teliosmetonma 
teliosmetonma
NovoxPrayeR έγραψε:καλημερα σε ολους αυτη την στιγμη γινετε αυστηρη προετιμασια για τα regionals στα χανια που ειναι την αλλη πεμπτη και σκεφτομουν να παιξω με burning abyss ακουω ιδεες για αλλα decks επιλογες που εχω να παιξω αυτη την στιγμη ειναι: minerva60ari pendulum magicians blue-eyes chaos max invoked shinobird spyral turbo nekroz true draco demise kozmo demise zoodiac abc infernoid 60ari και αυτα προς το παρον

ωω φίλε μου αμα παιξεις με pendulum magicians θα είμαστε συνολικά 3 που θα παίζουν με pendulum magicians Δήλωσε συμμετοχή στο τουρνουά 23/12/2017 - Σελίδα 5 42897

AkAtlas 
AkAtlas
εγω σκοπευω να παιξω με pendulum magicians παντος

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης