Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Skype vs. Viber

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Τι λέτε;

Viber
 
Skype
 

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 9:10 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Τι σας αρεσει πιο πολύ?

Εγω θα πω viber με δυσκολια απλα το χρησιμοποιώ πιο πολύ  Skype vs. Viber - Σελίδα 2 1763447453 Skype vs. Viber - Σελίδα 2 2138420725


11Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:11 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:OMG... Μαλλον  οταν φτιαχτηκε η forumotion (2005) να ηταν της μοδας...
Προσωπικά το χρησιμοποίησα πολύ τότε με φίλους πριν/ενω παίζαμε κάτι online ή έστω για απλές κλήσης, μιας που ήταν δωρεάν.
Απο όταν έκλεισαν οι servers απο fifa/resistance/motorstorm/psop2 στο psp δεν το έχω ξανα χρησιμοποιήσει

12Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:19 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Και δηλαδη πως δουλεύει σου δινει ενα λινκ σε ενα site και ειναι λινκ συζητησεων?

13Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:24 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Και δηλαδη πως δουλεύει σου δινει ενα λινκ σε ενα site και ειναι λινκ συζητησεων?
οχι ρε, είναι κανονικότατη εφαρμογή, όπως μπορείς να κατεβάσεις στο κινητό σου. Απλα βάζεις username του άλλου, τον κάνεις add και μιλάτε κανονικά απο εκεί, ουτε λινκς ουτε τιποτα. Το μόνο κακό είανι οτι δεν δουλεύει κατα τη διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά είχαν απο μόνα τους voice chat, οπότε δεν υπήρχε θέμα.

14Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:25 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Το skype όταν βγηκε ήταν πολύ πρακτικο?

15Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:27 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
teliosmetonma έγραψε:Το skype όταν βγηκε ήταν πολύ πρακτικο?
δεν ξέρω στους υπολογιστές, δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ, αλλά απο πολλούς ξέρω οτι είναι πολύ καλό. Στο psp ήταν κομπλε

16Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:27 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Στον υπολογιστή εξυπηρετεί αρκετά το skype.

17Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:30 pm

Επισκέπτης 
Anonymous
Επισκέπτης
παρεμπιπτόντως υπάρχει και το viber για pc, αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί πλέον σε xp Sad

18Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:31 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Στο κινητο ειναι λιγο για τα μπαζα(το skype)

19Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:32 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
στο κινητό δεν το έχω χρησιμοποιήσει

20Skype vs. Viber - Σελίδα 2 Empty Απ: Skype vs. Viber Πεμ Δεκ 21, 2017 10:39 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Θελει χιλια δυο πραγματα οπως email, τηλ, ονομα, επωνυμο και κατι αλλα που βαριομουν να γρααψω ενω με το viber ενα σκαν και τελειωσες Skype vs. Viber - Σελίδα 2 4177438805

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης