Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Άσχημα νέα για το φόρουμ..

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τρι Ιουν 05, 2018 7:55 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Bt3BTgE

Όπως προανέφερε αυτός το "www.yugioh.gr" απότι φαίνεται δεν θα το έχουμε άλλο... Μονο να ανακατευθυνόμαστε μπορούμε σε αυτό. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει καποια λύση αλλά οι βλάκες θέλουν να πληρώνεις μηνιαία πλέον και χτύπησε και μένα που είχα αγορασει domain πριν μπει αυτός ο κανόνας. Πολλά φόρουμς αυτήν την στιγμή βρίζουν την forumotion. Ελπίζω να βρω τρόπο και να συνεχίσουμε σαν yugioh.gr


11Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τετ Ιουν 06, 2018 10:02 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
@DuelistAnzu Το ξέρω δεν ξαναφτιάχνω φόρουμ από forumotion (Και να πληρώσω)

@Neo-RedRanger απότι φαίνεται το τέλος έρχεται, και όχι μονο για το domain. Ίσως το yugioh.gr να χρησιμοποιηθεί για το παιχνίδι που κάποτε πιστεύω να φτιάξω. Δεν βλέπω φως στο τούνελ παιδια... Θα λήξει κάπου αυτή η κατασταση.

12Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τετ Ιουν 06, 2018 10:10 am

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Να πω ότι δεν με στεναχωρεί θα ναι ψέμα.
Αλλά είναι πολύ αναξιόπιστοι αυτοί στη forumotion για να πεις ότι τους ξαναπληρώνεις.

13Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τετ Ιουν 06, 2018 10:13 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Και γω αυτό πιστεύω...

Και απότι είδα το ονομα μας δεν μπορούμε να το αλλάξουμε αμα δεν πληρώσω. Παραμένει https://yugiohgr.forumgreek.com

Στενοχωριέμι να κλείσω φορουμ με τοσα ποστς που έχουμε κανει... αναμνησεις θα μου ήταν...

14Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τετ Ιουν 06, 2018 10:15 am

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Δεν είναι μόνο τα ποστς είναι ένα σύνολο πραγμάτων και κυρίως ατόμων.

15Άσχημα νέα για το φόρουμ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημα νέα για το φόρουμ.. Τετ Ιουν 06, 2018 10:16 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Είναι τα πάντα... δεν νομίζω πως θα ήταν το ίδιο έτσι και έφτιαχνα ένα αλλο φόρουμ που θα ήταν πιο αξιοπιστο επειδή θα συνδεόταν σπίτι μου και όχι στην forumotion... δεν θα είχε την ίδια ενέργεια όπως και δω...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης