Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ξεκινάμε πάλι τουρνουά; Τι φάση?

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εδώ θα μιλάμε για τα πάντα πλέον αν θέλουμε να ξανακάνουμε τουρνουά κτλπ.

Ανακοίνωση πως στα μηνύματα/προφιλ φαίνεται πόσες ήττες και νίκες έχει το κάθε μέλος απο τα τουρνουά.

Κάνω tag κάποια άτομα για να δουν αυτή την ανακοίνωση
Σπόιλερ:

Yugi 
Yugi
Μου έλειψαν τα τουρνουά μας. Είμαι θετικός! Ξεκινάμε πάλι τουρνουά; Τι φάση?  2954446407

teliosmetonma 
teliosmetonma
Και ας παίζουμε όπως θέλουμε, απλά λέμε ΌΧΙ στα λινκς Very Happy

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Μην ξανακούσω για λινκ γιατί θα κάνω φόνο. Όσο για τα πρωταθλήματα θα δούμε. Είμαι θετικός αλλά τώρα είμαι σε άσχημη φάση και δνε ξέρω.

https://sm-united-defense.weebly.com/
teliosmetonma 
teliosmetonma
Ντάξει μην ανησυχείς δεν θα είναι έντονα. Για την πλάκα θα παίζουμε να λέμε πως ξερουμε και Yugioh tongue

geohero 
geohero
im ready

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Και ας παίζουμε όπως θέλουμε, απλά λέμε ΌΧΙ στα λινκς Very Happy

Είμαι της άποψης να μην έχουμε τέτοιους περιορισμούς, αλλά κυρίως ως προς τη συνέπεια και την υπευθυνότητα των παικτών. Ο καθένας ας παίξει όπως συνηθίζει να παίζει. Αυτό είναι και το νόημα. Δεν είναι ωραίο να αλλάξεις θέμα τράπουλας μόνο και μόνο για κάποιες νίκες που δε σημαίνουν και τίποτα στην τελική. Είναι πολύ σημαντικό όμως να είμαστε υπεύθυνοι κυρίως ως προς την παρουσία μας στα τουρνουά και να ενημερώνουμε εγκαίρως σε περίπτωση που δε θα συμμετάσχουμε τελικά.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Θα συμφωνήσω με το τελευταίο. Απλά βάζουμε τους ανάλογους περιορισμούς για να είναι δίκαια η μάχη. Αν ο άλλος παίζει με red eyes (π.χ) και σκάσω εγώ με linking trickstar, πάει. Και θα του σπάσω τα νεύρα, αρα δεν θα περάσουμε καλά, και δεν θα έχω την ευχαρίστηση να τον νικήσω με ένα ωραίο μου ντεκ. Βέβαια δεν θα έπρεπε να μιλάω εγώ γιατί στο προηγούμενο έπαιξα με burn. Ξεκινάμε πάλι τουρνουά; Τι φάση?  713741334

Sorry guys, i promise to improve myself.

Ευτυχώς μπορούμε να συμφωνήσουμε στο ΟΧΙ των λινκ σαν μια ωραία κοινότητα που είμαστε.

Yugi 
Yugi
Εγώ ούτως ή άλλως δε χρησιμοποιώ link, απλά σκεφτόμουν τους τυχόν νέους παίκτες που θα τους αποτρέψει να συμμετάσχουν. Και πραγματικά φοβάμαι ότι αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν προχώρησε το τουρνουά που είχα σχεδιάσει...

teliosmetonma 
teliosmetonma
Νέοι παίχτες yugioh Έλληνες που χρησιμοποιούν λινκς ειναι μετρημένοι στα δάχτυλα και όχι συνηθισμένοι σε φόρουμς αλλά σε κοινότητες facebook κτλπ.

Ωραίο ήταν το τουρνουά σου. Εγώ νομίζω δεν προχώρησε γιατί εκείνο το καιρό δεν είχαμε όρεξη.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης