Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! DM
 
Yu-Gi-Oh! GX
 
Yu-Gi-Oh! 5DS
 
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
 
Yu-Gi-Oh! ARC-V
 

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

1Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Τετ Μάης 31, 2017 7:07 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ποια είναι η αγαπημένη σας σειρά yugioh?

Εμένα το gx  Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 1213659564


11Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Σεπ 30, 2017 6:58 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Ευτυχως στο Arc-v αυτο δεν ισχυε.

https://sm-united-defense.weebly.com/

12Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Σεπ 30, 2017 7:00 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
ναι αλλά εκει είχαν pendulums τα οποία συχαίνομαι... Αντιθετως το zexal μου θυμισε λίγο το duel monsters καθως είχε να κανει πάλι με κατι σαν παζλ της χιλιετίας και με τον yami...

13Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 9:11 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Τα pendulum έκαναν το παιχνίδι πολύ πιο γρήγορο με τα τόσα επιτόπια καλέσματα, το Zexal είχε τα ΧΥΖ τέρατα που μου άρεσαν σε γενικές γραμμές, οι Αριθμοί ειδικά αλλά από την άλλη μου έμοιαζε πιο πολύ για cartoon παρά για anime, αν και σώθηκε με τη σεζόν του πολέμου με τους Barian.

https://sm-united-defense.weebly.com/

14Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 9:49 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Να ρωτησω κατι για το vrains, παιζουν με pendulum?

15Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 9:54 pm

Yugi 
Yugi
Από πολλές απόψεις, το "Yu-Gi-Oh! Duel Monsters". Το original "Yu-Gi-Oh!" (Season 0) θα ήταν καλύτερο αν είχε το art του "Duel Monsters" και αν βασιζόταν περισσότερο στις αντίστοιχες manga ιστορίες.

16Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 9:55 pm

Yugi 
Yugi
teliosmetonma έγραψε:Να ρωτησω κατι για το vrains, παιζουν με pendulum?

Απ' ό,τι ξέρω, έχουν τα "Links".

17Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 9:55 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Κατσε το season 0 δεν εχει να κανει με το japanese σωστα?

18Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 10:00 pm

Yugi 
Yugi
Έχει να κάνει με τις πρώτες ιστορίες του manga (Τόμοι 1-7).

19Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 10:00 pm

Yugi 
Yugi
Στην ουσία, σ' αυτή τη σειρά, δικαιολογείται ο τίτλος Yu-Gi-Oh! ("King of Games!"), αφού εκεί ο Yugi παίζει με διάφορα πνευματικά παιχνίδια (εκτός από κάρτες).



Έχει επεξεργασθεί από τον/την DuelistYugi στις Σαβ Οκτ 07, 2017 10:05 pm, 1 φορά

20Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σειρά Yu-Gi-Oh! Σαβ Οκτ 07, 2017 10:01 pm

geohero 
geohero
teliosmetonma έγραψε:Να ρωτησω κατι για το vrains, παιζουν με pendulum?
δεν εχει κανενα pendulum.αλλα στο πρωτο επεισοδιο εχει xyz

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης