Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Empty Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Κυρ Σεπ 24, 2017 8:39 pm

Yugi 
Yugi
Εδώ μπορούμε να αναρτούμε αγαπημένα intros/outros από κάθε σειρά Yu-Gi-Oh!, είτε σε ιαπωνική, είτε σε αμερικάνικη version. Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing 3441834431

Yugi 
Yugi
Από το Yu-Gi-Oh! Duel Monsters μου άρεσε περισσότερο το "Warriors". Χρησιμοποιήθηκε στο Battle City finals, Orichalcos arc και στα πρώτα επεισόδια Grand Championship arc (με ορισμένες διαφοροποιήσεις στο τέλος κάθε arc):

1) Battle City Finals arc:

2) Orichalcos arc:

3) Grand Championship arc:

teliosmetonma 
teliosmetonma
Νομίζω πως θα συμφωνήσω με το πρωτο από αυτα που είπες και θα προσθετα το opening στο 4kids της σεζόν 3  Smile

4Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Empty Απ: Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Δευ Σεπ 25, 2017 11:12 am

Yugi 
Yugi
Εννοείς αυτό με το "Virtual World arc";

teliosmetonma 
teliosmetonma
ναι απλα σε 4kids

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Μου άρεσαν τα opening του κλασικού εκτός από το πρώτο που δε με ξετρέλανε και πολύ, για ending τώρα, μου άρεσε πολύ το τελευταίο που τρέχει με το άλογό του και οι αναμνήσεις τρέχουν.

https://sm-united-defense.weebly.com/
Yugi 
Yugi
Βρήκα ένα fan-made intro που συνδυάζει όλες τις σειρές. Θα ήταν ωραία αν έβγαινε μια τέτοια ταινία:

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Wow awesome man Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing 3234222591

https://sm-united-defense.weebly.com/
Yugi 
Yugi
Ορίστε και ένα πραγματικό. Δημιουργήθηκε ως επετειακό intro για όλες τις σειρές.

10Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Empty Απ: Αγαπημένο Yu-Gi-Oh! Opening/Closing Σαβ Οκτ 07, 2017 9:47 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Πολυ ωραιο φαινεται, θα ηταν ωραιο να υπηρχε τετοια σειρα..

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης