Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συνέντευξη με τον DuelistYugi

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

1Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 12:41 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

1. Ξέρεις να παίζεις yugioh?
2. Εάν ξέρεις από πότε?
3. Την σειρά yugioh duel monsters την έβλεπες καθόλου?
4. Εάν ναι από το 1-10 πως θα την βαθμολογούσες?
5. Ποιο είναι το αγαπημένο σου τέρας από τη σειρά?
6. Ποιος είναι ο αγαπημένος σου χαρακτήρας από τη σειρά?
7. Τι άλλα παιχνίδια με κάρτες ξέρεις και ποια είναι τα αγαπημένα σου?
8. Ποια είναι τα αγαπημένα σου anime, cartoons?
9. Πιστεύεις πως είναι ωραίο να υπάρχουν τουρνουά στο φόρουμ?
10. Από κάρτες που σου ανήκουν έχεις αρκετές?

Απαντας τα 10 ερωτηματα σε διαφορετικο ποστ


11Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 1:04 pm

Yugi 
Yugi
10. Έχω αρκετές.

12Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 1:18 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ωραιος. Μπορεις να μου πεις απο που μας βρηκες κιολας? Smile

13Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 1:21 pm

Yugi 
Yugi
Από το "Google", καθώς έκανα τη συνηθισμένη μου αναζήτηση περί "Yu-Gi-Oh!".

14Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 1:22 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Να μαντεψω" yugioh greek"?

Το εκανα παλια τωρα πια βαρεθηκα...

15Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Σαβ Οκτ 14, 2017 1:23 pm

Yugi 
Yugi
Ναι. Κι αυτό ωραίο είναι!

16Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 10:29 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Αλήθεια είσαι 33 χρονών, πως και ασχολήσαι ακόμα και δεν το χεις παρατησει το πραμα? Respect απο μενα

17Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Τετ Ιαν 03, 2018 12:50 am

Yugi 
Yugi
Πρόσφατα μπήκα... Είναι από τα λίγα που δεν βαριέσαι εύκολα. Άλλωστε, ποιος έχει βαρεθεί π.χ. το Dragon Ball που έκαναν τόσα χρόνια για να κυκλοφορήσουν νέα επεισόδια;

18Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Τετ Ιαν 03, 2018 10:16 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εσύ μαλιστα το χες αρχίσει από τοτε που βγήκε εε; Εγω θα έστελνα σίγουρα στο ΣΤΑΡ να το ξαναβάλουν με πολλούς λογαριασμούς αλλά δυστυχώς έχουν χάσει τα δικαιώματα Sad

19Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Τετ Ιαν 03, 2018 11:50 am

Yugi 
Yugi
Ναι, από την αρχή της κυκλοφορίας. Μάλιστα είχα δει το πρώτο επεισόδιο την πρώτη μέρα προβολής του.

Το πρώτο μου deck ήταν το Starter Deck Yugi.

Παλιά, τους έστελνα e-mail και έβρισκα ανταπόκριση. Εσύ τους έστειλες πρόσφατα;

20Συνέντευξη με τον DuelistYugi - Σελίδα 2 Empty Απ: Συνέντευξη με τον DuelistYugi Τετ Ιαν 03, 2018 1:18 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι τους έστειλα μαζι με ενα φιλο μου τον tsilas1 αλλά είπαν πως δεν έχουν τα δικαιωματα Sad

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης