Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κενα στο duel monsters που ποτε δεν απαντήθηκαν!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εσείς εχετε κατι τετοιο?

Εγώ παντως εχω

Εαν πατε στο επεισόδιο 2: https://www.youtube.com/watch?v=v9D3_aTcKb0 εαν το πατε στο 14:40 θα παρατηρήσετε πως ο peg παιζει μια καρτα που δεν φαινεται καθόλου και υποθέτουμε πως καταστρέφει όλα τα zombie στην αρενα... Ελα ομως που στο wikia εχει όνομα αυτή η καρτα και λεγεται sun shower... Ορίστε ενα κενο δεν μπορώ να καταλαβω πως καταλαβαμε πως αυτη η καρτα λεγεται ετσι...


Yugi 
Yugi
Δυστυχώς είναι πιο περιορισμένο. Κάνει redirect μόνο τα effects που επηρεάζουν απευθείας τον παίκτη, π.χ. τα "Hinotama", "Final Flame", κ.λπ.

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ρε παιδιά, η Tea έχει χασει ποτέ??? lol!

Yugi 
Yugi
Ακούγεται απίστευτο αλλά on-screen ποτέ! Off-screen σίγουρα έχει χάσει από τον Yugi. Επίσης, μην ξεχνάμε ότι η Mai παραιτήθηκε επίτηδες από την μονομαχία τους και την βοήθησε ο Yugi όταν κόντευε να χάσει από τον Crump (Nightmare Penguin).



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Yugi στις Κυρ Ιουλ 15, 2018 8:29 pm, 1 φορά

teliosmetonma 
teliosmetonma
Τι εννοείς off screen? Στη σειρά μιλάμε, δεν ξέρω τι μπορούν να χουν παίξει και ποιος να χει κερδίσει όταν δεν το χουμε δει Razz

Πάντως όσο λέει η σειρά δεν έχει χάσει ούτε από yugiδες, ούτε από joeyδες, ούτε από πιγκουίνους ούτε από maiδες Razz

Yugi 
Yugi
Γενικά ο χαρακτήρας της είναι αρκετά περιθωριοποιημένος στο anime. Δεν την ενδιαφέρουν ιδιαίτερα οι μονομαχίες και πολύ περισσότερο παραμένει στο βασικό επίπεδο γνώσεων του παιχνιδιού. Τώρα το πως κατέληξαν να φέρνουν έτσι τα πράγματα ώστε "να μη χάνει ακόμα και όταν χάνει", πιθανότατα οφείλεται στη συμπάθεια του χαρακτήρα από τον δημιουργό, ο οποίος την χαρακτηρίζει "his cuttest" (την πιο χαριτωμένη του).

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης