Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συμμετοχη στο τουρνουα 4/11/2017

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πειτε  ναι για να μετρησει


Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Λοιπόν ας τα πιάσουμε από την αρχή Very Happy

Όταν γίνω μπλε Obelisk θα έχω το "δικαίωμα" να βάλω σαν φωτογραφία προφίλ την εικόνα του Neo και της Mako με τις μπλε στολές, το μεγαλείο του χαρακτήρα μου δεν πρόκειται να το φτάσω ούτε στην άλλη ζωή Συμμετοχη στο τουρνουα 4/11/2017 - Σελίδα 3 1348906217
Anzu-chan μέχρι τώρα μου τα έχεις κάνει χαλάστρα 2 φορές Συμμετοχη στο τουρνουα 4/11/2017 - Σελίδα 3 2826915230 Συμμετοχη στο τουρνουα 4/11/2017 - Σελίδα 3 2826915230 Συμμετοχη στο τουρνουα 4/11/2017 - Σελίδα 3 2826915230 Η περίπτωσή μας αρχίζει να μου θυμίζει το σκηνικό Neo VS Mako η οποία είναι η μοναδική που τον έχει νικήσει πάνω από μια φορά χαλώντας το αψεγάδιαστο προφίλ του Very Happy Αλλά δεν τον ενοχλεί αυτόν αλλά ούτε κι εμένα με χαλάει όλο αυτό Razz
Teleiosmetonoma δε χρειάζεται να μου απολογείσαι, οι δουλειές είναι δουλειές κι έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα, θα μπορούσε να είναι άλλος στη θέση σου, μπορεί την άλλη φορά να χρειαστεί να αποχωρήσω εγώ για κάποιο λόγο. Πάντως αυτό μού έδωσε την αφορμή να σκεφτώ και να ρίξω ακόμα μια προσθήκη στους κανόνες μας την οποία θα γράψω αμέσως.

Υ.Γ. Βάλε τελειε ότι νίκησα το 2ο πρωτάθλημα, Κιτρίνισα αλλά ακόμα στη μία νίκη με δείχνει Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Neo-RedRanger στις Κυρ Νοε 05, 2017 3:36 pm, 1 φορά

https://sm-united-defense.weebly.com/
teliosmetonma 
teliosmetonma
ειναι teliosmetonma ειχα κανει λαθος οταν εγγραφτηκα στο greektoons Sad

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης