Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Τετ Ιουν 14, 2017 10:47 pm

Mahad7 
Mahad7
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions
Τελείωσα το rewatching των 5 σεζον (DM) και αποφάσισα οτι πρεπει να την δω;
Πως σας φάνηκε η ιδέα του να συνεχίσουν την ιστορια;
Πως σας φάνηκαν τα γραφικά, πλοκή κλπ?

2Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Πεμ Ιουν 15, 2017 8:47 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Εγω ακομα δεν την εχω δει αλλα θα την δω καποια στιγμη με ελληνικους υποτιτλους βεβαια γιατι το yugioh θελω να το καταλαβαινω Razz

Εσυ που την ειδες, ηταν καλη?

3Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Πεμ Ιουν 15, 2017 11:46 am

Mahad7 
Mahad7
Δεν θελω να πω ακριβως πως μ φανηκε, για ναμην σε επηρασω.
Ηταν enjoyable.. δεν θα μπω σε λεπτομερειες.
Υπαρχει με ελληνικους subs αν θες να την δεις

4Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Πεμ Ιουν 15, 2017 1:29 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
ναι το ξέρω την έχω κατεβάσει  :346345643:

5Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 1:44 am

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Φαντάζομαι ότι το πρόσεξες πως ο subber είχε κέφια Very Happy

https://sm-united-defense.weebly.com/

6Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 8:48 am

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι... Και εσύ την είδες εε? Ντάξει δεν με τρελανε τόσο... Θα προτιμούσα να εβλεπα κανενα, δυο επεισοδιακια από zexal....

7Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 11:01 am

Yugi 
Yugi
Μου άρεσε η ιδέα να συνεχίσουν την ιστορία, αλλά όχι και ο τρόπος που το έκαναν. Έκλεισαν με τέτοιο τρόπο την σειρά που δύσκολα θα μπορούσε να συνεχιστεί. Κι αυτό αποδείχτηκε στην ταινία. Στο μεγαλύτερο μέρος της μου φάνηκε ότι έβλεπα άλλη σειρά. Απλά ως πρωταγωνιστής ήταν ο Yugi και οι υπόλοιποι. Οι μονομαχίες βέβαια ήταν εκπληκτικές! Και πάνω που άρχιζε να μου αρέσει... τελείωσε (όποιος την έχει δει, μπορεί να φανταστεί το γιατί). Ελπίζω και εύχομαι να βγει sequel, γιατί, κατά τη γνώμη μου, το έφτασαν σε πολύ καλό σημείο.

8Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 6:57 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Αυτο που θελω εγω ειναι να εκαναν ταινια το yugioh-R. Εχοντας διαβασει το manga. θα ηθελα κατι να δω απο τους Κακους Θεους.

https://sm-united-defense.weebly.com/

9Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 6:58 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δυστυχώς μόνο η 4kids θα μπορούσε να το κάνει αλλά δεν νμζ να είναι οπως στο Manga  Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions 2872828558

10Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Empty Απ: Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions Σαβ Σεπ 30, 2017 7:07 pm

Neo-RedRanger 
Neo-RedRanger
Μη μου λες γι αυτους γιατι μας δημιουργησαν ψυχολογικα Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions 63953026

https://sm-united-defense.weebly.com/

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης