Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Teliosmetonma vs. DuelistYugi

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

1Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Teliosmetonma vs. DuelistYugi Πεμ Αυγ 10, 2017 4:32 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εδω θα μιλαμε μολις θελουμε να παιζουμε οκ?


91Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:38 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ε Καλα αυτό το είχα επιβεβαιώσει πιο παλια με τον @geohero

Καθε φορά που έπαιζα με yosenju με εσκιζε ενω με κοζμο δυσκολευόταν αρκετα... Με τον @NovoxPrayeR ακομα deck δεν εχω βρει που να τον νικάει καθως ηταν και πρωταθλητης Κάισσας...

92Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:45 pm

Yugi 
Yugi
Το θέμα είναι με ποια τράπουλα νιώθεις άνετα να παίζεις. Προσωπικά, κάθε φορά που παρέβαινα αυτόν τον κανόνα και έπαιζα με κάρτες που δεν μου ταίριαζαν, αν και κέρδιζα, δεν είχε νόημα για μένα η νίκη. Όσο και αν ακούγεται απίστευτο, ειδικά όταν παίζεις με πραγματικές κάρτες, είναι φορές που αισθάνεσαι ότι μονομαχείς κι εσύ μαζί με τις κάρτες σου, τις οποίες έχεις επιλέξει ανάλογα με τον χαρακτήρα σου.

93Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 4:59 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
αλήθεια δεν σου αρεσουν οι καινουργιες? Εγω τρελαινομαι

94Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 5:12 pm

Yugi 
Yugi
Τι εννοείς "καινούργιες"; Παλιές, καινούργιες... αναφέρομαι σε συμβατότητα duelist - duel deck και όχι παλαιότητας... Κάθε λίγο και λιγάκι ανανεώνω την πραγματική μου τράπουλα, γιατί όπως λέει και "κάποιος": Τα ίδια τέρατα δεν μπορούν να μονομαχούν για πάντα! Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 3441834431

95Teliosmetonma vs. DuelistYugi - Σελίδα 10 Empty Απ: Teliosmetonma vs. DuelistYugi Τρι Ιαν 02, 2018 5:15 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν ξερω από Yugioh, πάντως από αυτα σκιζεις Razz

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης