Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μπλε ιστορίες (Forum Game)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

1Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 5:49 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Νομίζω πως όλοι γνωρίζουν αυτό το παιχνίδι Wink

Λέω μια μπλε ιστορία και μετά ρωτάτε πράγματα για να βρείτε τον δρόμο της απάντησης.

Μια γυναίκα ταξιδεύει με το τρένο. Όταν το τρένο περνάει απο το τούνελ,αυτοκτονεί..


Να μου πειτε γιατί αυτοκτόνησε. Στην πορεία θα σας βοηθάω κι εγώ σε ό,τι ερώτηση θέλετε


21Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:40 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
δεν μπηκε. Ειχε πεθανει από πριν

22Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:41 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
η γυναίκα;
μα υποτιθεται ότι "Μια γυναίκα ταξιδεύει με το τρένο."
αντιφάσκει αυτό που λες

23Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:43 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
σορρυ όχι από πριν, λάθος μου. Εννοώ όταν το τραίνο περνάει το τούνελ

24Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:46 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
μήπως είχε κάποιο πρόβλημα υγείας;

25Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:46 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
ναι

26Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:48 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
μήπως δεν έβλεπε;

27Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:48 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι

28Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:50 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Λίγο τραβηγμένο αλλά βάσει των ναι και των οχι που μου είπες, μήπως ειχε βρει πιο πριν το φως της και οταν πέρασε απο το τούνελ που ήταν σκοτεινά, νόμιζε ότι έχασε πάλι το φως της και από τη στεναχώρια της αυτοκτόνησε;

29Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:51 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
google? Razz

30Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:52 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
οχι αλλά κατάλαβα οτι κάτι τετοιο παίζει λόγω του σκοταδιού και μου επιβεβαιωσες το πρόβλημα υγείας
λίγο χαζη ομως
τι επίπεδο iq είχε

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης