Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μπλε ιστορίες (Forum Game)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

1Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 5:49 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Νομίζω πως όλοι γνωρίζουν αυτό το παιχνίδι Wink

Λέω μια μπλε ιστορία και μετά ρωτάτε πράγματα για να βρείτε τον δρόμο της απάντησης.

Μια γυναίκα ταξιδεύει με το τρένο. Όταν το τρένο περνάει απο το τούνελ,αυτοκτονεί..


Να μου πειτε γιατί αυτοκτόνησε. Στην πορεία θα σας βοηθάω κι εγώ σε ό,τι ερώτηση θέλετε


31Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:54 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Δεν ξέρω. Πάντως φαίνεται δύσκολο να το βρει κάποιος. 

Αφού το βρήκες βάζεις Wink 

32Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:55 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
Δεν μου ρχεται κάτι. Που να στέκει. Μήπως να ξανάβαζες;

33Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:56 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Οκ Wink 

Βάζω quote απτο site που το βρήκα:

Ο άντρας έχει λόξιγκα, οπότε μπαίνει στο μπάρ και ζητάει ένα ποτήρι νερό για να του περάσει. Ο μπάρμαν, θέλοντας να τον βοηθήσει, τον απειλέι με την καραμπίνα για να τον τρομάξει. Έτσι,ο άντρας ευχαριστεί τον μπάρμαν και φεύγει.

34Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:57 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
και η ερώτηση;

35Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:57 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Γιατί τον ευχαριστεί?

36Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:58 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
του πέρασε ο λόξυγκας;

37Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:58 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ναι, αυτό το ήξερες;

38Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:59 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
κλασικό
πιάνει το κόλπο αυτό με τον λόξυγκα

39Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 6:59 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Να ξαναβάλω;

40Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 4 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:00 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
αν δεν βαρέθηκες, ναι
στο μεταξυ θα σκεφθώ τίποτα

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης