Yu-Gi-Oh! Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh! Το Ελληνικό φόρουμ.




Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μπλε ιστορίες (Forum Game)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

1Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 5:49 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Νομίζω πως όλοι γνωρίζουν αυτό το παιχνίδι Wink

Λέω μια μπλε ιστορία και μετά ρωτάτε πράγματα για να βρείτε τον δρόμο της απάντησης.

Μια γυναίκα ταξιδεύει με το τρένο. Όταν το τρένο περνάει απο το τούνελ,αυτοκτονεί..


Να μου πειτε γιατί αυτοκτόνησε. Στην πορεία θα σας βοηθάω κι εγώ σε ό,τι ερώτηση θέλετε


41Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:01 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Ένας άντρας βρίσκεται νεκρός δίπλα σε ένα ποτήρι με νερό και λίγο αίμα..

Πώς πεθανε;

42Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:02 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
από πνιγμό;

43Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:03 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Όχι.

44Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:06 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
αυτό μου φαίνεται ακόμη πιο δύσκολο

45Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Κυρ Απρ 22, 2018 7:07 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
άντε να δούμε χεχε Very Happy

46Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Πεμ Απρ 26, 2018 7:55 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
Λέω ένα εύκολο, ελπίζω να το ξέρεις

Μια σκιά απλώνεται πάνω απο το Τόκιο και 2 δευτερόλεπτα αργότερα η Νέα Υόρκη πνίγεται στο αίμα

Θέλω να μου πεις τι συναίβει.

47Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Πεμ Απρ 26, 2018 7:56 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
μήπως είναι σκιά πεταλούδας;

48Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Πεμ Απρ 26, 2018 7:57 pm

teliosmetonma 
teliosmetonma
οχι. Κοντά εισαι

49Μπλε ιστορίες (Forum Game) - Σελίδα 5 Empty Απ: Μπλε ιστορίες (Forum Game) Πεμ Απρ 26, 2018 8:09 pm

DuelistAnzu 
DuelistAnzu
δεν πάει το μυαλό μου
νομιζα οτι ηταν το φαινόμενο με το πέταγμα της πεταλούδας

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης